00:00 Представя: Димитричка Малакчиева – Русе 11, бг
00:30 Music bit
01:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
01:30 Music bit
02:00 Филм: VII Световен шампионат по фолклор "World folk 2018"
02:30 Концерт
03:00 ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ – празничен календар 908
03:30 Музикална кутия
04:00 ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА – фолклорно предаване 479
04:30 Музикална кутия
05:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 859
05:30 Концерт
06:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 931
06:30 Представя: Фолклорна гупа "Капанка" - Осенец, бг
07:00 Филм: XIX Старопланински събор БАЛКАН ФОЛК - Велико Търново 2015
07:30 Музикална кутия
08:00 Представя: Димитричка Малакчиева – Русе 11, бг
08:30 Music bit
09:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
09:30 Music bit
10:00 Филм: VII Световен шампионат по фолклор "World folk 2018"
10:30 Концерт
11:00 ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ – празничен календар 908
11:30 Музикална кутия
12:00 ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА – фолклорно предаване 479
12:30 Музикална кутия
13:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 859
13:30 Концерт
14:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 931
14:30 Представя: Фолклорна гупа "Капанка" - Осенец, бг
15:00 Филм: XIX Старопланински събор БАЛКАН ФОЛК - Велико Търново 2015
15:30 Музикална кутия
16:00 Представя: Димитричка Малакчиева – Русе 11, бг
16:30 Music bit
17:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
17:30 Music bit
18:00 Филм: VII Световен шампионат по фолклор "World folk 2018"
18:30 Концерт
19:00 ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ – празничен календар 908
19:30 Музикална кутия
20:00 ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА – фолклорно предаване 479
20:30 Музикална кутия
21:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 859
21:30 Концерт
22:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 931
22:30 Представя: Фолклорна гупа "Капанка" - Осенец, бг
23:00 Филм: XIX Старопланински събор БАЛКАН ФОЛК - Велико Търново 2015
23:30 Музикална кутия

00:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
00:30 Музикална кутия
01:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
01:30 Music bit
02:00 Film: XXI Stara planina fest Balkan folk 2018
02:30 Концерт
03:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 932
03:30 Музикална кутия
04:00 Документален филм: Фолкорна мозайка
04:30 Музикална кутия
05:00 Представя: Група за стари градски песни "Вълшебни звуци" – Асеновград, бг
05:30 Концерт
06:00 Present: Folklore group of Community center -Buzovgrad, bg
06:30 Представя: Фолклорна група "Сливенци" - Сливен, бг
07:00 Филм: V Български национален шампионат по фолклор "Euro folk 2014"
07:30 Музикална кутия
08:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
08:30 Музикална кутия
09:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
09:30 Music bit
10:00 Film: XXI Stara planina fest Balkan folk 2018
10:30 Концерт
11:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 932
11:30 Музикална кутия
12:00 Документален филм: Фолкорна мозайка
12:30 Музикална кутия
13:00 Представя: Група за стари градски песни "Вълшебни звуци" – Асеновград, бг
13:30 Концерт
14:00 Present: Folklore group of Community center -Buzovgrad, bg
14:30 Представя: Фолклорна група "Сливенци" - Сливен, бг
15:00 Филм: V Български национален шампионат по фолклор "Euro folk 2014"
15:30 Музикална кутия
16:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
16:30 Музикална кутия
17:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
18:00 Film: XXI Stara planina fest Balkan folk 2018
18:30 Концерт
19:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 932
19:30 Музикална кутия
20:00 Документален филм: Фолкорна мозайка
20:30 Музикална кутия
21:00 Представя: Група за стари градски песни "Вълшебни звуци" – Асеновград, бг
21:30 Концерт
22:00 Present: Folklore group of Community center -Buzovgrad, bg
22:30 Представя: Фолклорна група "Сливенци" - Сливен, бг
23:00 Филм: V Български национален шампионат по фолклор "Euro folk 2014"
23:30 Музикална кутия

00:00 СВЕТОВНИ ФОЛКЛОРНИ ИЗКУСТВА – фолклорно предаване 292
00:30 Музикална кутия
01:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
01:30 Music bit
02:00 Филм: VIII Български национален шампионат по фолклор "Euro folk" – Велико Търново, България, 2018
02:30 Концерт
03:00 Представя: Детска фолклорна група "Лютица" - Ивайловград, бг
03:30 Музикална кутия
04:00 Документален филм: Европейски фолклор
04:30 Музикална кутия
05:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
05:30 Концерт
06:00 Представя: Фолклорна група - Гюльовца, бг
06:30 Представя: Фолклорна група "Денизлерци " - Варненци, бг
07:00 Филм: Балкански шампионат по фолклор "Евро фолк - Жива вода" 2014
07:30 Музикална кутия
08:00 СВЕТОВНИ ФОЛКЛОРНИ ИЗКУСТВА – фолклорно предаване 292
08:30 Музикална кутия
09:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
09:30 Music bit
10:00 Филм: VIII Български национален шампионат по фолклор "Euro folk" – Велико Търново, България, 2018
10:30 Концерт
11:00 Представя: Детска фолклорна група "Лютица" - Ивайловград, бг
11:30 Музикална кутия
12:00 Документален филм: Европейски фолклор
12:30 Музикална кутия
13:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
13:30 Концерт
14:00 Представя: Фолклорна група - Гюльовца, бг
14:30 Представя: Фолклорна група "Денизлерци " - Варненци, бг
15:00 Филм: Балкански шампионат по фолклор "Евро фолк - Жива вода" 2014
15:30 Музикална кутия
16:00 СВЕТОВНИ ФОЛКЛОРНИ ИЗКУСТВА – фолклорно предаване 292
16:30 Музикална кутия
17:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
17:30 Music bit
18:00 Филм: VIII Български национален шампионат по фолклор "Euro folk" – Велико Търново, България, 2018
18:30 Концерт
19:00 Представя: Детска фолклорна група "Лютица" - Ивайловград, бг
19:30 Музикална кутия
20:00 Документален филм: Европейски фолклор
20:30 Музикална кутия
21:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
21:30 Концерт
22:00 Представя: Фолклорна група - Гюльовца, бг
22:30 Представя: Фолклорна група "Денизлерци " - Варненци, бг
23:00 Филм: Балкански шампионат по фолклор "Евро фолк - Жива вода" 2014
23:30 Музикална кутия

00:00 Представя: Смесен хор "Маргаритките" - Враца, бг
00:30 Музикална кутия
01:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
01:30 Music bit
02:00 Филм: I Международен фестивал "Фолклорът на децата" 2017, bg
02:30 Концерт
03:00 Представя: Фолклорна група - Сталево, бг
03:30 Музикална кутия
04:00 Документален филм: Фолклорно утро
04:30 Музикална кутия
05:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
05:30 Концерт
06:00 БАЛКАН ФОЛК – Фолклорно предаване – 932
06:30 Представя: Фолклорна група "Змей Горянин" - Зверино, бг
07:00 Филм: Международен фолклорен фестивал „Евро фолк – Черно море“ 2014
07:30 Музикална кутия
08:00 Представя: Смесен хор "Маргаритките" - Враца, бг
08:30 Музикална кутия
09:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
09:30 Music bit
10:00 Филм: I Международен фестивал "Фолклорът на децата" 2017, bg
10:30 Концерт
11:00 Представя: Фолклорна група - Сталево, бг
11:30 Музикална кутия
12:00 Документален филм: Фолклорно утро
12:30 Музикална кутия
13:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
13:30 Концерт
14:00 БАЛКАН ФОЛК – Фолклорно предаване – 932
14:30 Представя: Фолклорна група "Змей Горянин" - Зверино, бг
15:00 Филм: Международен фолклорен фестивал „Евро фолк – Черно море“ 2014
15:30 Музикална кутия
16:00 Представя: Смесен хор "Маргаритките" - Враца, бг
16:30 Музикална кутия
17:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
17:30 Music bit
18:00 Филм: I Международен фестивал "Фолклорът на децата" 2017, bg
18:30 Концерт
19:00 Представя: Фолклорна група - Сталево, бг
19:30 Музикална кутия
20:00 Документален филм: Фолклорно утро
20:30 Музикална кутия
21:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
21:30 Концерт
22:00 БАЛКАН ФОЛК – Фолклорно предаване – 932
22:30 Представя: Фолклорна група "Змей Горянин" - Зверино, бг
23:00 Филм: Международен фолклорен фестивал „Евро фолк – Черно море“ 2014
23:30 Музикална кутия

00:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
00:30 Музикална кутия
01:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
01:30 Music bit
02:00 Филм: VI Балкански шампионат по фолклор "Евро фолк - Жива вода 2018"
02:30 Концерт
03:00 Представя: Детски танцов състав "Пламъчета" - София, бг
03:30 Музикална кутия
04:00 Документален филм: Урвич, бг
04:30 Музикална кутия
05:00 СВЕТОВНИ ФОЛКЛОРНИ ИЗКУСТВА – фолклорно предаване – 292
05:30 Концерт
06:00 Представя: Фолклорна група – Бояново, бг
06:30 Представя: Фолклорен състав „Смоленочка“ - Смоленск, Русия
07:00 Филм: Европейски шампионат по фолклор "Евро фолк" 2014
07:30 Музикална кутия
08:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
08:30 Музикална кутия
09:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
09:30 Music bit
10:00 Филм: VI Балкански шампионат по фолклор "Евро фолк - Жива вода 2018"
10:30 Концерт
11:00 Представя: Детски танцов състав "Пламъчета" - София, бг
11:30 Музикална кутия
12:00 Документален филм: Урвич, бг
12:30 Музикална кутия
13:00 СВЕТОВНИ ФОЛКЛОРНИ ИЗКУСТВА – фолклорно предаване – 292
13:30 Концерт
14:00 Представя: Фолклорна група – Бояново, бг
14:30 Представя: Фолклорен състав „Смоленочка“ - Смоленск, Русия
15:00 Филм: Европейски шампионат по фолклор "Евро фолк" 2014
15:30 Музикална кутия
16:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
16:30 Музикална кутия
17:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
17:30 Music bit
18:00 Филм: VI Балкански шампионат по фолклор "Евро фолк - Жива вода 2018"
18:30 Концерт
19:00 Представя: Детски танцов състав "Пламъчета" - София, бг
19:30 Музикална кутия
20:00 Документален филм: Урвич, бг
20:30 Музикална кутия
21:00 СВЕТОВНИ ФОЛКЛОРНИ ИЗКУСТВА – фолклорно предаване – 292
21:30 Концерт
22:00 Представя: Фолклорна група – Бояново, бг
22:30 Представя: Фолклорен състав „Смоленочка“ - Смоленск, Русия
23:00 Филм: Европейски шампионат по фолклор "Евро фолк" 2014
23:30 Музикална кутия

00:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
00:30 Музикална кутия
01:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
01:30 Music bit
02:00 Филм: XIII Международен фолклорен фестивал "Евро фолк - Черно море" 2018, bg
02:30 Концерт
03:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 932
03:30 Музикална кутия
04:00 Документален филм: Животът е притча
04:30 Музикална кутия
05:00 Представя: Група за стари градски песни "На бяло сладко" - Карайсен, бг
05:30 Концерт
06:00 Представя: Фолклорна група „Авлига“ - Славяново, бг
06:30 Представя: Фолклорна група „Дъбраш“ - Сърница, бг
07:00 Филм: Световен шампионат по фолклор "World folk" 2014
07:30 Музикална кутия
08:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
08:30 Музикална кутия
09:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
09:30 Music bit
10:00 Филм: XIII Международен фолклорен фестивал "Евро фолк - Черно море" 2018, bg
10:30 Концерт
11:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 932
11:30 Музикална кутия
12:00 Документален филм: Животът е притча
12:30 Музикална кутия
13:00 Представя: Група за стари градски песни "На бяло сладко" - Карайсен, бг
13:30 Концерт
14:00 Представя: Фолклорна група „Авлига“ - Славяново, бг
14:30 Представя: Фолклорна група „Дъбраш“ - Сърница, бг
15:00 Филм: Световен шампионат по фолклор "World folk" 2014
15:30 Музикална кутия
16:00 ИЗВОРЧЕ - Детско фолклорно предаване – 860
16:30 Музикална кутия
17:00 Представя: TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2018"
17:30 Music bit
18:00 Филм: XIII Международен фолклорен фестивал "Евро фолк - Черно море" 2018, bg
18:30 Концерт
19:00 БАЛКАН ФОЛК - Фолклорно предаване – 932
19:30 Музикална кутия
20:00 Документален филм: Животът е притча
20:30 Музикална кутия
21:00 Представя: Група за стари градски песни "На бяло сладко" - Карайсен, бг
21:30 Концерт
22:00 Представя: Фолклорна група „Авлига“ - Славяново, бг
22:30 Представя: Фолклорна група „Дъбраш“ - Сърница, бг
23:00 Филм: Световен шампионат по фолклор "World folk" 2014
23:30 Музикална кутия

00:00 WORLD FOLKLORE ARTS - Folklore TV show 292
00:30 Музикална кутия
01:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
01:30 Music bit
02:00 Филм: IX Европейски шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
02:30 Концерт
03:00 Представя: Детска фолклорна група - Бързия, бг
03:30 Музикална кутия
04:00 ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА – фолклорно предаване 480
04:30 Музикална кутия
05:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
05:30 Концерт
06:00 Представя: Фолклорна група - Ресилово, бг
06:30 Представя: Фолклорна група "Лиепая" - Латвия, бг
07:00 Филм: Черноморски събор“Евро фолк“ 2014
07:30 Музикална кутия
08:00 WORLD FOLKLORE ARTS - Folklore TV show 292
08:30 Музикална кутия
09:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
09:30 Music bit
10:00 Филм: IX Европейски шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
10:30 Концерт
11:00 Представя: Детска фолклорна група - Бързия, бг
11:30 Музикална кутия
12:00 ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА – фолклорно предаване 480
12:30 Музикална кутия
13:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
13:30 Концерт
14:00 Представя: Фолклорна група - Ресилово, бг
14:30 Представя: Фолклорна група "Лиепая" - Латвия, бг
15:00 Филм: Черноморски събор“Евро фолк“ 2014
15:30 Музикална кутия
16:00 WORLD FOLKLORE ARTS - Folklore TV show 292
16:30 Музикална кутия
17:00 Представя: Годишен TV Шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
17:30 Music bit
18:00 Филм: IX Европейски шампионат по фолклор "Euro folk 2017"
18:30 Концерт
19:00 Представя: Детска фолклорна група - Бързия, бг
19:30 Музикална кутия
20:00 ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА – фолклорно предаване 480
20:30 Музикална кутия
21:00 ПЕСНИ ЗА ДУШАТА – предаване за стари градски песни – 892
21:30 Концерт
22:00 Представя: Фолклорна група - Ресилово, бг
22:30 Представя: Фолклорна група "Лиепая" - Латвия, бг
23:00 Филм: Черноморски събор“Евро фолк“ 2014
23:30 Музикална кутия